Kombi seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Buderus Kombi Modelleri ile Isındığınız Yerde Farkı Hissedin

İklimlendirme sistemlerinin açık ara en fazla kullanılan yüksek teknoloji ürünü olan kombiler, sektörün öncüsü olan Buderus ile yaşam alanlarında; yüksek verimlilik, tasarruf, kalite ve güvenilirlik sağlıyor. ‘Geleceğin ısıtma sistemleri’ sloganıyla yeni nesil kombi teknolojileri üretmeye tüm hızıyla devam eden Buderus, 300 yıla yaklaşan sektör tecrübesi ve Alman mühendisliği ile önde gelen termoteknoloji devlerinden biri. Buderus kombi modelleri, kendiliğinden öğrenme ve Geo-fencing gibi yeni nesil teknolojilerin de içinde yer aldığı birçok imkânla ürün gamını genişletmeye ve farklı tasarım kombi modelleri ile de müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Buderus Kombi Beklenenden Çok Daha Fazlasını Sunuyor

Size, ince ve tehlikeli ayarlarla evinizi ısıtmaya çalıştığınız hissi veren; o eski, hantal ve estetik zevkten uzak tüm kombileri bir kenara bırakın! Buderus kombi çeşitleri, kompakt ve modern tasarımıyla yaşam alanlarınızın güzelliğine uyum sağlayarak, size estetik bir çözüm sunuyor. Zevkli tüketici kitlesine hitap eden Buderus, bilinçli tüketicisinin de beklentilerini karşılamayı önceliyor. Özellikle yoğuşmalı kombi modellerinde; nitrojen oksit ve karbonmonoksit gibi çevreye zararlı emisyonları azaltacak, çevreye duyarlı sistemler geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Üstün Buderus teknolojisi, yüksek enerji verimi sağlayarak, yakıt giderlerini en aza düşürüyor ve doğanın korunmasına yardımcı oluyor.

Kombi Buderus’tan Kontrol Kumandasından Sorulur

Kombinin mucidi unvanını 1731’den beri gururla taşıyan Buderus, tasarladığı yüksek teknoloji ürünleriyle çevreye duyarlı, modern tasarımlı ürünler geliştiriyor. Buderus’un son teknoloji yoğuşmalı en iyi kombi modelleri ise geleneksel kombilere kıyasla sunduğu düşük yakıt maliyeti ve azaltılmış karbon ayak izi konularında rakiplerine adeta büyük bir fark atıyor. Konvansiyonel kombilere göre %40’a varan enerji tasarrufu sağlayan Buderus yoğuşmalı kombiler, ‘daha az yakıt daha fazla verim’ prensibiyle çalışarak; doğalgaz faturanızı öderken size, salınım yaparken ise çevresine oldukça avantajlı bir geri dönüş sağlıyor.

Buderus’un yenilikçi yapısının ve uzmanlığının eşsiz bir diğer ürünü ise oda kumandalarıdır. Kullanıcılarına hem konfor hem de yakıt ve enerji tasarrufu imkanı sunan Buderus kombi oda kumandaları, yine Buderus’un geliştirdiği EasyMode uygulamasıyla evinizin sıcaklığını her yerden kontrol edebilmenize olanak veriyor. Buderus kombi fiyatları ise alanın büyüklüğü ve seçilen modelin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için en yakın yetkili Buderus kombi satış noktalarından destek alabilirsiniz.

Müşterilerine Bir Tık Mesafesinde Çözümler Üreten İlk Marka

Sektöründe, ilgililerine yönelik ilk canlı desteği ve son kullanıcısına yönelik ise görüntülü görüşme hizmetlerini sunan Buderus; bugüne kadarki en yenilikçi ve en çözüm odaklı müşteri iletişim merkezi hizmetini sunuyor. Buderus, canlı destek sistemi ile ziyaretçilerinin mesajlarını anında genel merkezine aktarıyor ve profesyonel destek ile müşteri deneyimini kolaylıkla iyileştiriyor. Görüntülü görüşme hizmeti ise son kullanıcılar için aktif olarak yürütülen bir hizmet… Buderus kombi, müşterilerinin ürünleri ile yaşadıkları deneyime yönelik çözümleri, Müşteri İletişim Merkezi’ne görüntülü olarak aktararak yetkili servis çağırmaya gerek kalmadan alternatif çözüm yöntemi sunuyor.

Yenilikçi Çözümlerin Baş Aktörü: Buderus

Kullanıcılar kombilerinde karşılaştıkları arızalar için, en yakın yetkili kombi servisi ya da müşteri iletişim merkezini arayarak destek almaya çalışır. Buderus ise web sitesi aracılığıyla “arıza kodları ve çözümleri” başlıklı sayfasında; kullanıcı dostu ve çok fonksiyonlu bir çözüm hizmeti sunuyor. Kullanıcılar, Buderus kombi modelini belirtip ilgili arıza kodunu seçtikten sonra, çözüm adımları sırasıyla kullanıcıya interaktif bir şekilde sunuluyor. Sorunun giderilemediği durumlarda ise kullanıcılar, en yakın Buderus kombi yetkili servise yönlendiriliyor. Siz de Buderus’un geniş ürün gamındaki son teknoloji ürünlerini incelemek istiyorsanız, web sitesini ziyaret edip interaktif hizmet imkanından yararlanabilirsiniz.

 

ekovizyon.com.tr

Facebook Comments

POST A COMMENT.