Eminevim ile peşinatsız ev alma fırsatını kaçırmayın

Eminevim ile faiz ödemeden ve peşinat vermeden ev almanın ne kadar kolay olduğunu biliyor musunuz? 50 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren, mantığı ise tamamen dayanışmaya dayanan bu sistem içerisinde yerinizi alarak siz de ev sahibi olabilirsiniz.

Güvenilirliğini, uzun yıllardır faaliyet gösterdiği ülke genelinde ispatlamış olan Eminevim’de binlerce kişi ev sahibi oluyor. Bankaların acımasız faiz oranlarından, gereksiz masraflarından uzak durarak ev sahibi olabilirsiniz. Bugüne kadar tam 115 bin kişi Eminevim sayesinde kredisiz ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Kolay ve avantajlı ödeme koşullarından yararlanarak siz de hayal ettiğiniz evin sahibi olabilirsiniz. 

Ev sahibi olmak istenildiği zaman akla ilk gelen, kapısı ilk çalınan, güvenilir kurum imajına sahip olan bankalar oluyor. Bankaların konut kredileri opsiyonu ile müşterilerine kredi kullandırması aylık ödemeler ile ev sahibi olma düşüncesindeki kişiler için bir avantaj gibi görünüyor. Fakat kullanılan banka kredileri içerisinde neredeyse ev için çekilen tutar kadar bankaya faiz ödeniyor.

Eminevim sistemi ile hiç faiz ödemeden gereksiz tüm masraflardan kaçınarak ev sahibi olmak mümkün. Üstelik gerekli ev peşinatınızın olmadığını düşünüyorsanız bu durum sizi ev almaktan geri koymasın. Eminevim ile peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Sistemin dayanışma odaklı olması, kredisiz ev almak isteyen kişileri bir araya getiriyor. Birlikten kuvvet doğar sözünün karşılığı olan Eminevim, faizsiz ev alma sistemini profesyonelce yıllardır uyguluyor ve hiçbir müşterisini de mağdur etmiyor. Peki, eminevim sistemi nasıl işliyor? Faiz ve peşinat ödemeden ev sahibi nasıl olmak gerçekten mümkün mü?

Sistem hakkında daha detaylı bilgi almak için şehrinizde bulunan şubeleri ziyaret edebilir ya da iletişim numaraları aracılığı ile irtibat kurabilirsiniz.

Nasıl Faizsiz Ev Alınır?

Eminevim, hiç faiz ödemeden ev almanın mümkün olduğu, güvenilir ve yıllardır binlerce kişiyi ev sahibi yapan bir sistem. Banka kredisi kullanarak ev almak isteyen kişilerin banka prosedürleri hakkında kısaca bilgilendirmek istiyoruz. Banka kredisi ile ev almak için krediye başvurulduğunda alınmak istenen konutun ekspertiz değerinin yüzde 20’lik kısmının peşinat olarak hazırlanması gerekiyor. Gerekli peşinata sahip olmayan kişiler, ev sahibi olmak uğruna peşinat tutarını konut kredisi haricinde yine bankadan kredi yöntemi ile çekiyor. Bu işlemler bedelinde kişi ev sahibi oluyor ancak neredeyse evin bedeli kadar da faizi bankaya ödemiş oluyor. Gerek ikamet etmek, gerekse yatırım amaçlı ev almak niyetinde olan kişiler, yatırımlarının karşılığını bankaya faizli kredi ödeme sebebiyle alamıyorlar.

Kredisiz ev sahibi olmanın mümkün olduğu gerçeğini unutmadan Eminevim ile peşinatsız ev alma fırsatlarını mutlaka incelemelisiniz. Eminevim’de vade sürecinde ödeyeceğiniz tüm taksitler faizsiz olduğu için 60 aydan 120 aya kadar vade alternatiflerinden size en uygun vadeyi seçerek faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ödeme yaptığınız süreçte ekonominizdeki daralmalara ya da rahatlamalara göre, alacağınız evin bedelini düşürüp artırabilir veya vade sürenizde değişikliğe gidebilirsiniz. Hatta ters giden ekonomik bir duruma karşın taksitlerinizi dondurabilirsiniz.

Kredisiz Ev Alma Yöntemi

Banka kredisi kullanmadan ev almak isteyenlerin tek güvenilir adresi olan Eminevim’i tercih ederek kredi kullanmadan ev almak mümkün. Peşinatsız ev alma imkanını da sisteme dahil olan katılımcılarına sunan Eminevim’de almak istediğiniz tutardaki evi belirleyip yine tüm ödeme şartlarını kendi ekonomik durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Kredisiz ev almanın kolaylığını Eminevim ile tecrübe edebilir, binlerce lira faiz ödemeden evinizin sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde ev alma imkanını müşterilerine sunan Eminevim, pek çok avantajlı yanı ile faizsiz ev almak isteyen kişileri bekliyor. Sistem hakkında daha detaylı bilgi almak için şehrinizde bulunan şubeleri ziyaret edebilir ya da iletişim numaraları aracılığı ile irtibat kurabilirsiniz. 

Ekovizyon Dergi / ekovizyon.com.tr

Facebook Comments

Comments are closed.