Çocuklara haberimiz var

Kurumsal hayatın yoğun çalışmalarında çocuğunuza vakit ayıramadınız mı? Henüz karne hediyesi almadınız mı? Çocuğunuzun yaz tatili güzel ama verimli geçsin mi istiyorsunuz?

O zaman size önemli bir haberimiz var.

Kamusal ve kurumsal alanda adını sıkça duyduğumuz Serli S. Nişanyan, çocuklarınız ve gençlerle İstanbul Üniversitesi Çocuk Üniversitesi kapsamında 18 Haziran- 17 Temmuz 2018 tarihleri arasında “Geleceğin En Başarılısı Sen Ol!” eğitimiyle buluşacak.

Kurumsal ve kamusal alanın yakından takip ettiği, verdiği eğitimlerin farklılığı ve işe yararlılığı ile tercih edilen bir isim olan Nişanyan, aynı zamanda gazeteci, ödüllü bir sinema ve belgesel yönetmeni. Yaptığı, yarattığı ve çalıştığı her projenin konuşulacak kadar değerli olmasına önem veren Nişanyan, bu yeni programında; her yaş grubundan çocuk ile iletişimi konuşacak, tartışacak, onlara rehber olacak. Eğitimin son günü ise veliler ile tanışacak ve beraber bir çalışma yapacak. Özellikle yapacağı kişilik testi ile de çocuklarınızın gelecek planına önemli katkılarda bulunacak.

Şu ana kadar bu alanda yapılmamış bir çalışmayı İstanbul Üniversitesi çatısında gerçekleştirecek olan Nişanyan, hayatında en büyük amacının; “önemli ve güzel izler bırakmak” olduğunu belirtiyor.

“EN İYİ İŞİM, İLETİŞİM!”

“Çocuklar henüz büyümedi ama biz çocuk olduk” düşüncesi ile herşeyin temelinin çocuklar olduğunu ve bu yüzden kamu ya da kurumsal hayat haricinde çocuklarla da çalıştığını belirtiyor.

En iyi işimizin her zaman iletişim olmasını savunan deneyimli iletişimci, “Geleceğin En Başarılısı Sen Ol!” programı ile çocuklar ve gençlerle buluşuyor olması da iletişim alanında yapılan önemli bir çalışma olduğuna bir kez daha dikkat çekelim.

Yakın zamanda ikinci kitabının raflarda yerini alacağının da haberini veren Nişanyan’ın yeni çalışmalarını yine buradan duyuracağız.

Detaylı bilgi almak için lütfen üniversitenin web sitesine ulaşın. http://cocukuniversitesi.istanbul.edu.tr/

Ekovizyon Dergi/ekovizyon.com.tr

Facebook Comments

Comments are closed.