Bünyamin Emeç Felixo Exchange’deki görevinden ayrıldı

Kuruluşundan bu yana Felixo Exchange’de görev alan şirketin ortaklarından Bünyamin Emeç yaptığı açıklama ile görevinden ayrıldığını  duyurdu. Emeç yaptığı açıklamada şöyle dedi;

Ülkemize yeni bir marka kazandırmak üzere Felixo Exchange’deki hisselerimi devrederek ortaklıktan ve CEO görevimden ayrıldığımı kamuoyu ile paylaşıyorum.  Ekip arkadaşlarımdan ayrıldığım için üzüntülü, yeni Blockchain projelerini markalaştırmak için heyecan içerisindeyim.

Felixo Exchange Eski CEO’su Bünyamin Emeç

12 ay önce bir fikirle yola çıktık, bir ay önce muhteşem bir açılış ile uluslararası çapta hizmet vererek, kripto para borsalarına yeni bir soluk getirdik. Amerika, Japonya, Çin ve Ukrayna’dan kripto para ve blockchain projelerinin CEO’larını İstanbul’da ağırlayarak çeşitli ortaklıklar kurduk.

Felixo, 30 günde 8 ülkede. Başta Türkiye olmak üzere,Japonya, Almanya, Rusya, Hong Kong, Türkmenistan, Endonezya ve Suriye’den müşterilerimize hizmet vermeye başlayarak, Türkiye’den globale açılan birmarkanın doğuşunu gerçekleştirdik. ICO market, Felixo Akademi gibi yeniliklerle farklılığımızı ve farkındalığımızı ortaya koyduk.

12 ayı aşkın zamanda Felixo’yu kodlayarak ayağa kaldıran ortaklarım Oğuz Yağmur ve Sefer Algan’a, tüm yazılım ve yönetim ekibimizdeki çalışma arkadaşlarıma, Felixo’nun vizyonunu görerek kısa sürede işlem yapmaya başlayan müşterilerimize teşekkür ederek Felixo Exchange’den ayrılıyorum. Felixo artık global bir marka ve önü çok açık. Coin Market Cap’te ilk 10 da listelenmesini arzulayarak yeni CEO’ya başarılar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla.

Bünyamin EMEÇ

Ekovizyon Dergi / ekovizyon.com.tr

Facebook Comments

Comments are closed.