Tartışmaların hedefinde ki Novotel iddialara cevap verdi

Dün Novotel Zeytinburnu’nda konaklayan doktorların ücretlerini ödedikleri halde otelde konaklamalarına müsaade edilmediği iddialarına dair tartışmalar ve tepkiler kısa  sürede sosyal ağ Twitter’da TT listesinde yer aldıktan sonra Novotel yönetimi açıklamada bulundu;

Sosyal medya üzerinden yayılan ve Novotel Ailesi olarak bizleri derinden üzen paylaşımlar üzerine açıklama yapma gereği doğmuştur.

Açıklamamızı bilginize sunarız,

Saygılarımızla,

Zorunlu açıklama;

Sosyal medya üzerinden yayılan ve Novotel Ailesi olarak bizleri derinden üzen paylaşımlar üzerine bu açıklamayı yapma gereği doğmuştur. Novotel Zeytinburnu’nda konaklayan sağlık çalışanlarımızı istemeden üzdüysek içtenlikle özür dileriz. Canlarını hiçe sayarak toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımıza verdiğimiz önem ve değeri, ibis Eskişehir’de hizmetlerine sunduğumuz ve ibis Kayseri’de de yetkilileri hizmete sunmak üzere bilgilendirdiğimiz otellerimizle göstermiş bulunuyoruz. Sağlık çalışanlarımız acenta üzerinden gerçekleştirilen rezervasyonları doğrultusunda otelimizde konaklamaya devam etmekte olup, Novotel Zeytinburnu otelimizin hemen yanında yer alan İbis Zeytinburnu otelimiz tüm sağlık çalışanlarına hizmet verecektir. Accor Otel Grubu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında başta sağlık çalışanları olmak üzere çalışanlarına, ortaklarına ve topluma destek vermektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,

Novotel Zeytinburnu

 

ekovizyon.com.tr

Facebook Comments

POST A COMMENT.