Tüm temizlik ihtiyaçlarınız tek ekranda: Temizlikyolda.com

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Kocaeli, Aydın, Trabzon, Kıbrıs, ve Sakarya illerinde hizmet veren temizlikyolda.com, 7 kategoride müşterilerine hizmet veriyor: Kuru Temizleme, Ev/Ofis Temizliği, Perde Yıkama, Halı yıkama, Çamaşır Yıkama, Ütüleme ve ilaçlama hizmeti. Temizliğe dair hizmet verebilecek tüm şirketleri tek bir noktada toplayan başarılı girişimcilik örneği olan temizlikyolda.com, web sitesinde Türkçe ve İngilizce olarak kullanıcılara hizmet vermekte.

Platform Türkiye’de 11 il ve Kıbrıs’ta hizmet veriyor. Standart hale getirilmiş fiyatlar ile hizmet veren firmaları 1 saat gibi kısa bir sürede adrese göndermeyi hedefliyor. Temizlikyolda.com sitesi üzerinden lokasyon olarak size en yakın hizmet vereni seçebiliyorsunuz. Sipariş veren adreslere en yakın Kuru temizleme, Çamaşırhane, Ütüleme, Halı ve Perde Temizliği, Ev & Ofis Temizliği, gibi 7 ayrı kategoride tüm firmaları 1 saat içinde kapıya gönderiyor. Siparişi ekstra ücret ödemeden kapıda kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirken her siparişte hesabınıza puanlarınız birikiyor. Online ödemeleri taksitle yapma imkanı da veriliyor.

IOS ve Andoid App ile de ulaşılabiliniyor
Başarılı girişimcilik örneklerinden biri olan temizlikyolda.com’un hizmetlerinden faydalanmak yemek siparişi verir gibi rahat ve kolay. Kullanıcı dostu ekranı ile ister web’de ister mobilde rahat kullanımı olan ekranı ile birkaç adımda siparişinizi verebiliyorsunuz. Platforma ayrıca IOS ve Andoid App ile de ulaşılabiliniyor.

Hizmet talep edenlerin güvenliği ön planda
Temizlikyolda.com size hizmet veren çalışanları seçerken dikkat ettiği hususlar bulunuyor. Web sitesi üzerinden hizmet isteyenlerin taleplerini toplayan temizlikyolda.com aynı zamanda iş başvurularını da kabul ediyor. Bu başvuruları değerlendirirken iş performansı, iş deneyiminin yanı sıra kişilerin Adli Sicil kayıtlarını da kontrol ederek hizmet alanlara daha güvenilir hizmet veriyor.
Çalışanların sigorta zorunluluğu

Bilindiği gibi 1 Nisan 2015 itibarı ile gündelikçi çalışanlara sigorta zorunluluğu getirildi. Platform üzerinden hizmete gelen gündelikçilerin sigorta zorunluluğu içinde çözümler sunuluyor. Ay içerisinde 10 günden az çalışanlar için SMS ile SGK prim ödemesi gerçekleştirebiliyorsunuz. SMS ile SGK bildirimi 10 günden fazla ise sigorta bildirimi yapılamıyor. Sigorta işlemlerini internet üzerinden de yapabilirsiniz. Eee.turkiye.gov.tr adresinde ki e-hizmetler kategorisinde sigorta işlemi yapılabiliniyor. Temizlikyolda.co bu uygulaması ile hizmet vereni iş kazalarına karşı güvence altına alıyor.

Müşteri memnuniyeti
Temizlik veya bir başka hizmetten memnun kalmamanız durumunda da temizlikyolda.com yine sizin yanınızda. Bahse konu şikayetin çözümü için sizi dinleyen temizlikyolda.com, müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümler sunuyor.

Temizlikyolda.com ödüllü bir internet şirketidir
Temizlikyolda.com; Ev Temizliği, Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınız için kurulmuş ödüllü bir internet şirketidir. Temizlikyolda.com Koray Kibar & Hakan Kibar isimli iki kardeş tarafından kuruldu.

 

Temizlikyolda

Ev temizliği  Ofis Temizliği  Kuru Temizleme

 

Facebook Comments

POST A COMMENT.