IOTA, 14 Aralık’ta Paris’te Microsoft ile buluşuyor.

Son bir haftadır hep kendisinden bahsedildi. Değer artışı dikkatlerden kaçmadı. Altcoin yatırımcıları bu paraya adeta hücum ettiler. IOTA’dan bahsediyoruz.

IOTA 3.60 dolar seviyesine geriledi

IOTA ivmesinin ilerde nasıl olacağı merak konusu ancak son 24 saatte % 45 değer kaybına uğrayan IOTA 3.60 dolar seviyesine geriledi. IOTA, Kasım ayının ilk günlerinde henüz 0,8 dolar seviyesine geldiğinde dikkatleri üzerine çekmeyi başlamıştı. Sıfır işlem ücreti, kullanıcıların kontrolünde olması, kontrolün madencilerde olmaması ve güçlü bir teknolojiyi kullanan IOTA’nın cazibesini arttırdı.

coinmarketcap.com/currencies/iota/ (Erişim: 7.12.2017, TSİ: 10:45)

 

IOTA, 14 Aralık’ta Paris’te Microsof ile bir araya geliyor

Uzun bir dönemdir istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden IOTA, bir hafta içerisinde G. Kore borsalarına ilk adımını attı ve aralarında Microsoft’un da olduğu şirketler ile anlaşma imzaladı. IOTA bu adımları atarken herkes IOTA’yı konuşmaya ve google’da searxh etmeye başladı. Bazı sektör çalışanları IOTA’nın anlatıldığı kadar hatasız olmadığını, Tangle teknolojisinin hala zayıf yönlerinin olduğunu öne sürüyorlar. Tüm bunlar olurken IOTA yöneticileri 14 Aralık’ta Paris’te Microsof ile bir araya gelecekler.

ekovizyon.com.tr

Facebook Comments

Comments are closed.